O mně

Dospíval jsem v polovině 70. let minulého století, tedy v době , kdy rocková hudba procházela doslova revolucí. Na kotoučových či kazetových magnetofonech  nebo na gramofonech jsem doslova hltal a sbíral LP kapel jako Deep Purple, Led Zeppelin, Queen, Jethro Tull, Genesis a mnoho jiných.

Moje vášeň k muzice mě neopustila ani po letech a za ten dlouhý čas jsem nashromáždil slušnou sbírku vlastnoručně podepsaných fotografií opravdových legend světového rocku, které zde prezentuji. Všechny autogramy jsem získal buď osobně od kapel , jejich managementu popřípadě  prostřednictvím renomovaných společností a zahraničních přátel z branže ,kteří se autogramy slavných a známých osobností věnují řadu let.

Každá z těchto fotografií je nejen radost, ale i kus historie a v neposlední řadě také zajímavou investicí. V podstatě jsem si splnil a plním nadále své klukovské sny,neboť sbírka patrně nebude nikdy kompletní.

První otázka ,která asi návštěvníka napadne patrně bude: „Nejedná se pouze o padělky , kopie či tisky , kterými je internet doslova zavalen? “

Všechny podepsané fotografie jsou včetně certifikátu pravosti  COA či UACC a 100% autenticity. Žádná má fotografie nepochází z různých , často pochybných , internetových aukcí, kde můžete sehnat “zaručeně pravé” autogramy známých osob  doslova za hubičku.